_________________ Zespół dekarzy RB Z.ROSIEK-u _________________

Jeśli poszukujecie Państwo sprawdzonych wykonawców dachu, firmy dekarskiej do wykonania każdego rodzaju dachu, zapraszamy do współpracy. Jako firma rodzinna, z góralskimi konotacjami możemy zagwarantować solidne i szybkie wykonanie zlecenia lub realizację wiekszej umowy wykonawczej. Znamy wszelkie tajniki budowy dobrego dachu niezależnie od tego czy jest to dach płaski, dach skośny, odwrócony, balastowy, mansardowy, czy tzw "zielony dach".

Działamy na terenie całej Polski jednak aktualnie większość prac wykonujemy w województwie mazowieckim a siedzibą firmy jest Warszawa.

Kompetencje dekarskie potwierdzamy doskonałymi referencjami i przykładami realizacji różnych typów inwestycji, zarówno dachów na domach jednorodzinnych jak i dachów o dużych kubaturach, na zespołach budynków czy galeriach handlowych. Posiadamy wszelkie uprawnienia dekarskie poświadczone certyfikatami, umiejętności mistrzowskie rzemiosła w zakresie budowy konstrukcji dachów, więźby, krycia dachów każdym rodzajem pokrycia, wykonywania uszczelnienia i izolacji dachów. Posiadamy również niezbędny sprzęt oraz przeszkolenie i doświadczenie w usuwaniu szkodliwych substancji a w szczególności usuwaniu azbestu eternitu z dachów.

W zakresie wykonaczym naszej firmy, co naturalne, znajduje się również wykonanie i remonty tarasów, które często są przecież szczególną formą stropodachu lub dachu odwróconego.

Nasi dekarze przechodzą stałe szkolenia i kursy użycia nowych materiałów dekarskich i nowych technologii. Stałe kontrole BHP i nadzór bezpieczeństwa pracy na wysokościach eliminują niebezpieczeństwo wypadku na budowach jakie prowadzimy.

Służymy też radą na wstępnym etapie remontu, naprawy, rewitalizacji dachu w doborze materiałów konstrukcyjnych, izolacyjnych i pokryciowych.

Oprócz tego nasze ekipy dekarskie stanowią zgrane zespoły, które dobrze współpracują z zespołami innych branż, są otwarte na uwagi inwestorów i inspektorów budowlanych. Dzięki kilkudziesięcioletniemu doswiadczeniu potrafimy zapobiegać niespodziewanym przeszkodom i ewentualnym usterkom w realizacji dachu.

Standardowy zespół liczy 5 pracowników-dekarzy, którzy współpracują ze sobą będąc zarówno na dachu jak i na poziomie magazynowania materiałów na dach. W tego typu pracach wymagana jest obok pewności działania ( tak by z dachu nie spadały narzędzia ani materiały ), precyzja niezbędna do solidnego wykonania dachu, który posłuży przez kilkadziesiąt lat. Gwarantujemy to każdemu Klientowi.

Nasi pracownicy wykonują specjalistyczne prace budowlane praktycznie przez cały rok. Nie tylko wykonując w sezonie dekarskim krycie dachów, czy budując całkiem nowe dachy, ale także poza sezonem w ramach serwisu dachowego pogotowia, naprawy, reperacje i remonty. Niebagatalną część czasu spędzamy na dociepleniach poddaszy, uszczenieniem dachów jakim jest izolacja pianką poliuretanową. Zimą przyjmujemy zlecenia odśnieżania dachów oraz usuwania lodu i sopli z rynien i okapów.

Firma RB Z.ROSIEK, zatrudnia tylko sprawdzonych fachowców, techników i inżynierów, którym możecie Państwo powierzyć swój dach.

warszawa krycie dachów
dekarze pomiar______________________________________________________________________  USŁUGI BUDOWLANE  ______________________________________________________________________

Nasza firma od 12 lat wykonuje usługi dekarskie specjalizuje się w sprawdzaniu i wykrywaniu nieszczelności dachów płaskich oraz skośnych także tarasów. Wykonujemy kompleksowo dachy płaskie, dachy zielone, dachy odwrócone, dachy balastowe, oraz izolacje tarasów i balkonów w tym też wszelkie remonty dachów.

Wykonujemy remonty wszelkiego typu pokryć dachowych w tym zabytkowych i wymagane w związku z tym prace dekarskie. W ramach zleconych prac wykonujemy remonty różnego typu pokryć dachowych w tym wykonanych z blachy, żelbetu i konstrukcji drewnianych.

Krycie i remontu każdego rodzaju dachu:

  • krycie i remonty dachów z blacho-dachówki
  • remont dachu z blachy miedzianej
  • krycie i remont dachu pokrytego papą
  • naprawy obróbek dekarskich


Wykonawca dachów - RB Z.ROSIEK
Al.Rzeczypospolitej 2 lok 51 , 02-972 Warszawa
tel. +48 22 354 67 74 , tel. +48 604 260 209