____________________________________________________________ Krycie dachów płaskich ____________________________________________________________

Ten rodzaj dachów, dachy płaskie jest stosowany głównie w większych budynkach użyteczności publicznej oraz jako dach w budynkach wielorodzinnych, blokach mieszkalnych. Sa to dachy o jednolitej płaszczyźnie z niewielkim kątem nachylenia, nachylenie od 5%- 15%. Z racji twgo małego nachylenia ten typ zabezpieczenia budynku na ostatniej kondygnacji wymaga bardzo dokładnego pokrycia zwykle warstwami bitumicznymi z doskonałymi połaczeniami przez klejenie lub warstwami z blachy łączonymi przez lutowanie lub łączone na rąbek stojący.

Dach płaski jest narażony na wolne spływanie wody, w miejscach niedokładnie wykonanej konstrukcji dachu na zaleganie wody i wilgoci. Zimą dach płaski jest najbardziej obciążonym przez śnieg rodzajem dachu. 

Pokrycia dachów płaskich muszą być zatem bezwzględnie szczelne, stale monitorowane pod kątem przecieków i nieszczelności, pęknięć warstw papy wystepujących po długotrwałym zaleganiu kałuż wody. Miejsca połączenia warstwy izolującej ze ścianami nośnymi, wyprowadzenie izolacji, powinno być wykonane z najwyższą starannością. Stwierdzone nierówności powierzchni mogące powodować zaleganie wody w dołkach należy zniwelować i sprawdzić skuteczny spływ wody do rynien. 

Firma RB Z.ROSIEK realizuje pokrycia dachów płaskich na nowo wznoszonych budynkach, galeriach handlowych, budynkach wielorodzinnych, dachy płaskie na blokach. Dodatkowo podejmujemy się remontów dachów płaskich w pełnym zakresie, tzn. całkowitym usunięciem starej warstwy papy, rewitalizacją izolacji, izolacją dachu lub stropodachu, położeniem warstw pokrycia, papy bądź blachy, sprawdzeniu szczelności dachu kilkoma metodami.

Posiadamy niezbędny sprzęt dekarski do tego typu prac, łącznie z urządzeniami dźwigowymi, rusztowaniami i zabezpieczeniem dekarzy oraz terenu budowy czy remontu dachu.  

 

Pokrycia dachowe - dachów płaskich

RB Z.ROSIEK Warszawa

 +48 22 354 67 74

 +48 604 260 209

 
______________________________________________________________________  USŁUGI DEKARSKIE  ______________________________________________________________________

Nasza firma od 12 lat specjalizuje się w sprawdzaniu i wykrywaniu nieszczelności dachów płaskich oraz skośnych także tarasów. Wykonujemy kompleksowo dachy płaskie, dachy zielone, dachy odwrócone, dachy balastowe, oraz izolacje tarasów i balkonów w tym też wszelkie remonty dachów.

Wykonujemy remonty wszelkiego typu pokryć dachowych w tym zabytkowych i wymagane w związku z tym prace dekarskie. W ramach zleconych prac wykonujemy remonty różnego typu pokryć dachowych w tym wykonanych z blachy, żelbetu i konstrukcji drewnianych.

Podejmiemy się krycia i remontu każdego rodzaju dachu:

  • krycie i remonty dachów z dachówki ceramicznej
  • remont dachu z blachy miedzianej
  • krycie i remont dachu pokrytego papą
  • naprawy obróbek dekarskich


Krycie i remonty dachów - RB Zbigniew Rosiek
Al.Rzeczypospolitej 2 lok 51 , 02-972 Warszawa
tel. +48 22 354 67 74 , tel. +48 604 260 209