Krycie dachów

Gdy potrzebujesz zamknąć stan surowy budynku lub realizujesz przebudowę. Krycie dachów papą, krycie blachodachówką, blachą miedzianą

Remonty i naprawy dachów

Kiedy dach wymaga gruntownej rekonstrukcji, rewitalizacji pokrycia, konieczne jest wykonanie usług remontowych na dachu.

Uszczelnianie

Kiedy dach przecieka, na stropach i sufitach pojawia się wilgoć, woda wnika w mury - przeprowadzamy uszczelnienie i izolację.

Odśnieżanie

Kiedy dach został zasypany śniegiem a z rynien wiszą sople - zamów odśnieżanie.

Usługi dekarskie Warszawa

Zobacz cennik na usługi wykonywane przez naszych dekarzy.

Dachy zielone

Awangardowe wykonanie dachów zielonych - ogrody na dachu.

Dachy pokrycia

Kiedy i dlaczego wybrać odpowiednią metodę wykonania dachu - porównanie zalet i kosztów usług dekarskich.

Dekarze współpraca

W związku z rozwojem firmy Grupa Izopro zapraszamy do współpracy
dekarzy jak rownież pomocnikow budowlanych. Prosimy o kontakt z biurem w celu umowienia na spotkanie.

Czyszczenie dachów

czyszczenie dachów Warszawa

Ekspresowa naprawa dachów

pogotowie dekarskie

Remonty generalne dachów

Przebudowa i wykonanie konstrukcji więźby

Usługi dekarskie

Naprawa, krycie, remont, dachy płaskie, dachy odwrócone

Dekarze Warszawa

Nasza firma od 12 lat specjalizuje się w sprawdzaniu i wykrywaniu nieszczelności dachów płaskich oraz skośnych także tarasów. Wykonujemy kompleksowo dachy płaskie, dachy zielone, dachy odwrócone, dachy balastowe, oraz izolacje tarasów i balkonów w tym też wszelkie remonty dachów. Usługi, wykonanie nowych dachów, naprawy i remonty są realizowane w pełnym zakresie, od doradztwa przy wyborze pokrycia dachowego, rodzaju dachówki bądź metody krycia dachu, przez przygotowanie konstrukcji więźby, realizację izolacji termicznej dachu, montaż wyciszenia połaci, aż do montażu pokryć dachowych.
W ramach palety usług nasi dekarze realizują również drobne naprawy poszycia dachowego i konstrukcji w sytuacjach awaryjnych. Dachy na nowo powstających budynkach wykonujemy jako główny wykonawca a terenem działania naszej grupy dekarskiej jest aktualnie Warszawa i woj. mazowieckie. Naszą specjalizację i doświadczenie docenili również dewloperzy i inwestorzy dla których jako podwykonawcy dużych budów. Corocznie wykonujemy ponad 10 000 m2 dachów.

Wykonujemy remonty wszelkiego typu pokryć dachowych w tym zabytkowych i wymagane w związku z tym prace dekarskie. W ramach zleconych prac wykonujemy remonty różnego typu pokryć dachowych w tym wykonanych z blachy, żelbetu i konstrukcji drewnianych. W przypadku remontów dachów trzeba wspomnieć o konserwacji pokryć dachowych. Prawidłowo wykonane przy wykorzystaniu nowoczesnych środków konserwacje pokryć z: papy, płyt i gontów bitumicznych oraz klejonych czy z tworzyw sztucznych itp. mogą znacznie wydłużyć ich okres użytkowania. W ramach prac związanymi z remontami dachów, trzeba zwrócić uwagę na takie jak uszczelnianie dachów w tym miejsc newralgicznych typu: łączenia blach, wpusty i wywiewy oraz świetlików. W gamę wykonywanych przez naszą firmę usług wchodzi udrażnianie rynien i spustów. Kolejną powiązaną z właściwą eksploatacją pokrycia dachowego sprawą, jest czyszczenie dachów zarówno płaskich, jak i skośnych oraz elementów konstrukcyjnych. Usługi dekarskie są realizowane w RB Z.ROSIEK przez zespół doświadczonych specjalistów-dekarzy dla których naprawy, krycie, remonty połaci dachowych są oprócz codziennej pracy także pasjonującym zajęciem. Zawsze możecie Państwo liczyć na 100% zaangażowanie w całej płaszczyźnie wykonania.

Podejmiemy się krycia i remontu każdego rodzaju dachu:
  • krycie i remonty dachów z dachówki ceramicznej
  • remont dachu z blachy miedzianej
  • krycie i remont dachu pokrytego papą
  • naprawy obróbek dekarskich
  • naprawy kominów
  • remonty pokryć z blachodachówki i blachy trapezowej
  • krycie i remonty dachów z blachy tytanowo-cynkowej
  • remonty izolacji dachów
Wycena usług remontowych ( koszty rem. dachu ) - tel. 604 260 209 - Biuro Warszawa Oferowane przez IZOPRO techniki pomiaru szczelności, dachów płaskich takie, jak dymowa, neutronowa, termowizyjna, elektryczna i wodna. Lokalizacja nieszczelności ( naprawa ) za pomocą systemu prowadzi jedynie do lokalnego demontażu wierzchnich warstw, naprawy uszkodzonego miejsca i doprowadzeniu fragmentu zdemontowanego pokrycia do stanu początkowego Pomiary szczelności izolacji przeciwwodnej można zatem wykonywać w czasie normalnego użytkowania obiektu, za naprawy, krycie uszkodzonych miejsc zlokalizowanych przez system mogą by wykonywane w bardzo krótkim czasie np. w ciągu jednego wieczoru po zamknięciu obiektu dla klientów