W zakresie budowy nowego dachu na nowo wznoszonych budynkach oferujemy zastosowanie nowoczesnych technologi i materiałów.

Jeśli przyjrzeć się usługom dekarskim wykonwanym w całym procesie budowy nowego dachu, to obejmują one pełne spektrum prac transportowych ( materiały na dach ) , magazynowania, składowania elementów konstrukcji dachów, prac przygotowawczych, usług eksperckich ( wybór metod montażu ), usług budowlanych w zakresie izolacji dachów i stropów, usług aranżacji poddaszy, usług dociepleń dachów i poddaszy, instalacje okien połaciowych i dachowych, instalacje włazów dachowych, instalacje, montaże dachówki, blachodachówki, klejenie papy termozgrzewalnej, instalacje ław kominiarskich instalacje odgomienia, usługi bednarskie, usługi montażu systemów rynnowych, sprawdzanie szczelności dachów, montaż płotków przeciwśniegowych.

Tak więc umiejętności dekarzy wykonujących nowy dach muszą być kompletne, prace realizowane z doświadczeniem i świadomością skutków poprawnego i niepoprawnego montażu elementów. Dach wykonany solidnie, zgodnie ze sztuką dekarską to zawsze wizytówka firmy dekarskiej RB Z.ROSIEK. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie nowych dachów, krycie dachów. Wykonujemy nowe dachy na zwykłych budynkach jednorodzinnych jak również na budynkach instytucji i firm a także wielkopowierzchniowe dachy galerii handlowych i kompleksów budynków.

Usługi dekarzy gdy wznoszony jest nowy dach obejmują:

 • usługi doradcze, wybór materiałów i technologii krycia dachu
 • usługi transportu materiałów na dachy
 • obmiary dachu
 • wykonanie wieźby dachowej, wykonanie konstrukcji nośnej dachów
 • instalacje deskowania pod krycie blachą
 • wymiarowanie i przycinanie elementów poszycia dachu
 • istalacje poszycia dachu, blachodachówki, dachówki, papy, blachy miedzianej
 • zabezpieczenie przeciwwilgociowe folią
 • krycie dachów papą termozgrzewalną
 • uslugi blacharskie, obróbki blacharskie okapów
 • montaż rynien poziomych i rynien spustowych
 • instalacja odgromienia


Zlecenia usług:

RB Z.ROSIEK - firma dekarska Al. Rzeczypospolitej 5/21 , 02-972 Warszawa
tel. +48 22 354 67 74 , tel. +48 604 260 209

Dobrze wykonany remont dachu

To gwarancja utrzymania budynku przez kolejnych kilkadziesiąt lat.

Remont dachu

Wymiana więźby i poszycia

Dekarze Warszawa

Krycie dachów papą termozgrzewalną

Usługi dekarskie

Naprawa, krycie, remont, dachy płaskie, dachy odwrócone

Usługi dekarskie

Nasza firma od 12 lat specjalizuje się w sprawdzaniu i wykrywaniu nieszczelności dachów płaskich oraz skośnych także tarasów. Wykonujemy kompleksowo dachy płaskie, dachy zielone, dachy odwrócone, dachy balastowe, oraz izolacje tarasów i balkonów w tym też wszelkie remonty dachów.

Wykonujemy remonty wszelkiego typu pokryć dachowych w tym zabytkowych i wymagane w związku z tym prace dekarskie. W ramach zleconych prac wykonujemy remonty różnego typu pokryć dachowych w tym wykonanych z blachy, żelbetu i konstrukcji drewnianych.

Podejmiemy się krycia i remontu każdego rodzaju dachu:

krycie i remonty dachów z dachówki ceramicznej
remont dachu z blachy miedzianej
krycie i remont dachu pokrytego papą
naprawy obróbek dekarskich