Do wykonania remontu dachu niezbędna jest doświadczona, zgrana ekipa dekarska. Zespół dekarzy, który jest w stanie rozwiązywać na bieżąco problemy z demontażem i montażem noweo dachu. W trakcie remontu często okazuje się że nie można postępować ściśle wdług planu remontu bowiem stan budynku, rodzaj dachu, a dokładnie elementy budynku jakie zostają po dekonstrukci starej połaci dachowej, elementy więźby - nie są takie jak zakłada wstepny projekt.

Remont jednak ma swój budżet oraz harmonogram. Inwestor jest zwykle mocno zainteresowany by naprawa dachu trwała dokładnie wg. tegoż harmonogramu. Chce bowiem jak najszybciej zacząć korzystać ponownie z budynku wyłaczonego z eksploatacji, rozliczając wykonaną usługę dekarską.

Kreatywnośc dekarzy w takich sytuacjach jest nieoceniona. Jednak nie można traktować jej jako tzw łatanie dziur ale jest to wypadkowa doświadczenia dekarzy i ich wiedzy na temat swojego rzemiosła. Dają oni bowiem gwarancję na wykonane usługi i jest to gwarancja o dużej wartości. Zastosowane rozwiązania muszą być efektywne, pewne i trwałe ( na wiele lat ).

Dodatkowym aspektem takich usług remontowo-dekarskich jest budżet. Koszt wykonania remontu powinien jednak zamknąc się w planowanych sumach. Od dekarzy zależy jakie materiały będą mmogły zostać zastosowane wymiennie i ważniejsze czy taki sam efekt dobrego pokrycia dachu można uzyskać tańszą technologią krycia.

Usługi dekarskie przy remontach to:

  • zdjęcie starej powłoki dachu, blachodachówki, eternitu, dachów itp
  • demontaż elementów konstrukcji wieźby
  • zabezpieczenie przeciwpożarowe i przeciwwilgociowe więźby
  • uzupełnienie konstrukcji więźby
  • usługi krycia dachówką
  • usługi krycia blachodachówką
  • usługa krycia papą termozgrzewalną
  • usunięcie pozostałości po starym dachu
  • sprawdzenie szczelności dachu


Zlecenia usług:

RB Z.ROSIEK - firma dekarska Al. Rzeczypospolitej 5/21 , 02-972 Warszawa
tel. +48 22 354 67 74 , tel. +48 604 260 209

Pogotowie dekarskie Warszawa

Szybkie naprawy dekarskie, uszczelnianie dachów.

Remont dachu

Wymiana więźby i poszycia

Dekarze Warszawa

Krycie dachów papą termozgrzewalną

Usługi dekarskie

Naprawa, krycie, remont, dachy płaskie, dachy odwrócone

Usługi dekarskie

Nasza firma od 12 lat specjalizuje się w sprawdzaniu i wykrywaniu nieszczelności dachów płaskich oraz skośnych także tarasów. Wykonujemy kompleksowo dachy płaskie, dachy zielone, dachy odwrócone, dachy balastowe, oraz izolacje tarasów i balkonów w tym też wszelkie remonty dachów.

Wykonujemy remonty wszelkiego typu pokryć dachowych w tym zabytkowych i wymagane w związku z tym prace dekarskie. W ramach zleconych prac wykonujemy remonty różnego typu pokryć dachowych w tym wykonanych z blachy, żelbetu i konstrukcji drewnianych.

Podejmiemy się krycia i remontu każdego rodzaju dachu:

krycie i remonty dachów z dachówki ceramicznej
remont dachu z blachy miedzianej
krycie i remont dachu pokrytego papą
naprawy obróbek dekarskich