_________ Odśnieżanie dachów Warszawa _________

Jeśli standardowe sposoby na naturalne pozbycie się śniegu, takie jak duży spadek powierzchi dachu lub rozbijacze śniegu albo podgrzewane, antyoblodzeniowe okapy i rynny nie radzą sobie z intensywnymi opadami białego puchu wówczas konieczne jest usunięcie zalegającej substancji przy pomocy doświadczonych ekip odśnieżających IZOPRO.

Po pierwsze warto zdać sobie sprawę, że ów biały puch, który tak podoba się nam zwłaszcza w okresie Bożego Narodzenia, czy podczas narciarskich eskapad, nie ma wagi puchu lecz ze względu na to, że jest to sublimowana postać wody, ciężar śniegu jest niewiarygodnie duży w porównaniu do tego jak jest postrzegany. Waga jednego m3 śniegu wynosi od 200kg do 700kg w zależności od stopnia nasycenia wodą. W ekstremalnej postaci - lodu, waga 1 m3 lodu to 900kg.

Jeśli teraz wyobrazimy sobie dach z zalegającym śniegiem i lodem po intensywnych zimowych opadach, dach np. na galerii handlowej lub wystawienniczej to naturalne jest stałe i systematyczne postepowanie kontrolno-wykonawcze usuwania tego ogromnego obciążenia z dachów.

Usuwanie śniegu z dachów Warszawa

dekarze zimą

zlecenia odśnieżania tel.604-260-209

Zagrożenia zimowe dla dachów są dobrze znane. Zapobieganie uszkodzeniom poszycia dachów ( zwłaszcza dachów płaskich, dachów hal widowiskowych, hal targowych, dachów hal stalowych ) polega na systematycznym i kosekwentnym usuwaniu nadmiaru śniegu z powierzchni dachów. Zaniedbanie tej prostej czynności sprowadza ogromne zgrożenie zarówno dla konstrukcji dachu jak i trwałości jego pokrycia. Nieumiejętne pozbywanie się białej warstwy puchu może spowodować uszkodzenia pokryć dachowych ( dziury i pęknięcia papy, wierzchniej warstwy pokrycia, uszkodzenia blachodachówki i w następstwie spowodować przeciekanie dachu ). Zapewniamy szybkie odśnieżanie i wywóz usuniętych zwałów śnieżnych.

Meteogram opadów śniegu w najbliżych dniach dla Warszawy:

Wtorek 16.02.2021 r
Prawdopodobne opady śniegu w Warszawie od godz. 10.00 do 20.00 o intensywności 10dkg/ 1m2 / 1h . Czyli można spodziewać się w przybliżeniu około 1 kg śniegu na 1 m2 dachu

Środa 17.02.2021 r
Opady o umiarkowanym natężeniu w Warszawie od godz. 16.00. do godz 23.00 inensywność średnio 20dkg śniegu/1 m2/1h . Obciążenie śniegiem wzrośnie we środę o około 2,5 kg / m2 dachu

Sobota 20.02.2021 r
Uwaga! Po krótkotrwałym ociepleniu z deszczem, ostrzeżenie przed ponownymi opadami. Prognoza mówi że w Warszawie może spaść od godz. 4.00 do godz. 16.00 śnieg o gęstości opadu 0,8kg/1m2/1h . Waga śniegu na dachach może wzrosnąć w czwrtek gwałtownie, o 8kg na 1m2

Jeśli doda się do powyższych prognoz możliwość zamarzającego deszczu wówczas obciążenie może dochodzić do 15kg/1m2

Zlecenia usług i cennik odśnieżania: odśnieżanie dachów Warszawa-Bielany, Warszawa-Wilanów, Warszawa-Legionowo

Sugerujemy dokonanie wstępnego oczyszczenia dachu ze śniegu do piątku 19.02.2021r . Przykładowo na dachu o powierzchni 200m2 po uwzględnieniu opadów od początku stycznia może to już być 3 tony śniegu!

odśnieżanie mechaniczne dachów płaskich

śnieg na dachu supermarketu Warszawa

sprzątanie śniegu z dachu magazynu_______  USŁUGI DEKARSKIE ZIMĄ  _______
odśnieżanie Warszawa

Nasi dekarze w okresie zimowej przerwy w realizacjach budowy dachów wykonują także usługi oczyszczania dachów ze śniegu, usuwanie nawisów śnieżnych i lodowych, obstukiwanie sopli z okapów i rynien. Wykonujemy także szybkie zimowe naprawy spowodowane rozszczelnieniem pokryć dachowych.

Wykonujemy usługi sprzątania śniegu z dachów, oczyszczanie z lodu, obijanie sopli, usuwanie uszkodzeń po zimie, montaż robijaczy śniegu, zabezpieczenie chodników pod posesją przed spadającym z dachu śniegiem i lodem.

Usługi dekarskie zimąUsuwanie pokrywy śnieżnej i sopli - RB Z.Rosiek
Al.Rzeczypospolitej 2 lok 51 , 02-972 Warszawa
tel. +48 22 354 67 74 , tel. +48 604 260 209