____________________________________________________________ REALIZACJE ____________________________________________________________

Rzetelność
Fachowość i kompetencja naszej firmy potwierdzają liczne referencje. Jesteśmy godną zaufania rodzinną firmą, z wileloletnim doświadczeniem.
 
Dokładność
Pracownicy firmy Ritapol i podwykonawcy są profesjonalnie przeszkoleni, co sprawia ze jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie.
 
Terminowość
Wiemy, że naszym Klientom zależy na jak najszybszych terminach. Staramy się zawsze umawiać najdogodniejsze daty wykonania prac.
 
Efektywność
Zadowolenie z wykonywanych prac jest dla naszej firmy kwestią priorytetową. Planowe i sukcesywne zamykanie kolejnych etapow działań pokazuje naszą efektowność.


Realizacje - dachy krycie i remonty
______________________________________________________________________  USŁUGI DEKARSKIE  ______________________________________________________________________

Nasza firma od 12 lat specjalizuje się w sprawdzaniu i wykrywaniu nieszczelności dachów płaskich oraz skośnych także tarasów. Wykonujemy kompleksowo dachy płaskie, dachy zielone, dachy odwrócone, dachy balastowe, oraz izolacje tarasów i balkonów w tym też wszelkie remonty dachów.

Wykonujemy remonty wszelkiego typu pokryć dachowych w tym zabytkowych i wymagane w związku z tym prace dekarskie. W ramach zleconych prac wykonujemy remonty różnego typu pokryć dachowych w tym wykonanych z blachy, żelbetu i konstrukcji drewnianych.

Podejmiemy się krycia i remontu każdego rodzaju dachu:

  • krycie i remonty dachów z dachówki ceramicznej
  • remont dachu z blachy miedzianej
  • krycie i remont dachu pokrytego papą
  • naprawy obróbek dekarskich


Krycie i remonty dachów - RB Zbigniew Rosiek
ul. Pogodna 22 , 02-972 Warszawa
tel. +48 22 354 67 74 , tel. +48 604 260 209