____________________________________________________________ Wykonanie dachów zielonych ____________________________________________________________

Dachy zielone Bardzo wiele osób w marzeniach pragnie mieć wyjątkowy dom, awngardowo zaprojektowany, wyróżniający się. W samej przestrzeni budynku, jego otoczenia , ogrodu jest ogromnie dużo miejsca na realizacje takich marzeń na wielu poziomach. Jednym z tych pozimów jest przestrzeń dachu. Niezwykle modne w ostatnim czasie i bardzo ciekawe oraz budujące wyjątkową atmosferę dla mieszkańców są zielone dachy.

Zgospodarownie przestrzeni wieńczących ostatnią kondygnację ogrodem, roślinami, które tworzą niezwykły naturalny klimat do przebywania i wypoczynku. Podobnie jak tradycyjne ogrody dachy zielone wymagają fachowego zaprojektowania przez specjalistę od aranżacji ogrodów, i stanowią nie lada wyzwanie bowiem konieczne jest jednoczesne powiąznie takiego ogrodu na dachu z wizją architekta a zwłaszcza wymaganiami i oczekiwaniami mieszkańców.

Efekt jest jednak zazwyczaj porażająco znakomity. Możliwość przebywania w naturalnej zieleni, otoczeniu ulubionych roślin, w każdej chwili dąstępnych o przysłowiowe kilka schodków z domu i połączone zazwyczaj z ciekawym perspektywicznym widokiem z dachu jest nie do przecenieni. Dlatego dachy zielone stają się ulubionym miejscem przebywania mieszkańców posesji, miejscem gdzie przyjmuje się gości organizując oryginalne spotkania na wolnym powietrzu.

Dzięki takim nwowczesnym sposobom zagospodarowania budynków ludzie mogą poszerzać swoje przestrzenie wypoczynku o nowe formy. Firma dekarska RB Z.ROSIEK jako głowny wykonawca pokryć dachowych realizuje również tego rodzaju rozwiązania, dbając pieczołowicie o dokładne wykonananie zamierzeń projektanta ogrodu na dachu oraz architekta.

RB Z.ROSIEK - dachy zielone Warszawa

tel.+48 604 260 209

  • projekty zagospodarowania dachów zielenią
  • wybór i transport roślin
  • przygotowanie podłoży pod zielone dachy
  • nasadzenia roślin na dachach
  • pielęgnacja roślin na dachach

Cały proces budowy, realizacji dachu w zieleni: projektownie dachu zielonego przygotownie architektoniczne konstrukcji zakup i transport roślin nasadzenia na dachu pielęgnacja i zabezpieczennie roślin przed odbiorem prac ane i nadzorowane przez przeszkolonych i doświadczonych pracowników naszej firmy.
______________________________________________________________________  USŁUGI DEKARSKIE  ______________________________________________________________________

Nasza firma od 12 lat specjalizuje się w sprawdzaniu i wykrywaniu nieszczelności dachów płaskich oraz skośnych także tarasów. Wykonujemy kompleksowo dachy płaskie, dachy zielone, dachy odwrócone, dachy balastowe, oraz izolacje tarasów i balkonów w tym też wszelkie remonty dachów.

Wykonujemy remonty wszelkiego typu pokryć dachowych w tym zabytkowych i wymagane w związku z tym prace dekarskie. W ramach zleconych prac wykonujemy remonty różnego typu pokryć dachowych w tym wykonanych z blachy, żelbetu i konstrukcji drewnianych.

Podejmiemy się krycia i remontu każdego rodzaju dachu:

  • krycie i remonty dachów z dachówki ceramicznej
  • remont dachu z blachy miedzianej
  • krycie i remont dachu pokrytego papą
  • naprawy obróbek dekarskich


Krycie i remonty dachów - RB Zbigniew Rosiek
ul. Pogodna 24/1 , 02-972 Warszawa
tel. +48 22 354 67 74 , tel. +48 604 260 209